Metaldyne Oslavany, spol. s r.o. je součástí koncernu AAM

Od dubna 2017, kdy proběhla fúze Metaldyne Performance Group (MPG) a koncernu AAM, patříme do velké rodiny AAM.

Patříme do jedné ze čtyř divizí, do AAM Metal Forming.  Jsme AAM(American Axle & Manufacturing, Inc.). V rámci České republiky máme dva závody. Jeden ve Zbýšově a druhý v Oslavanech, kde sídlí i ředitelství.

Globálně je používán název AAM. V České republice prozatím zůstal v Obchodním rejstříku původní název společnosti, tedy Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Vystupujeme jak pod hlavičkou AAM, AAM Metal Forming, tak i  Metaldyne Oslavany, spol. s r.o., což může být někdy zavádějící.

Ale pořád jsme to my, připraveni na přijetí dalších kolegů. Připraveni uspokojit zvyšující se nároky zákazníků, jak na kvalitu, tak kvantitu.

Proto se nyní můžete s naším novým logem AAM setkat jak v propagačních materiálech, tak v názvu webových stránek www.aamoslavany.cz nebo v mailových adresách, např. personalni@aam.com.

Jsme tedy stále stejná společnost, ale nyní s ještě větším zahraničním potenciálem, který do závodů v České republice investuje nemalé finance a proto se naše společnost stále rozrůstá, vždyť máme již skoro 500 zaměstnanců!